YSF MADEN METAL

TAKOMA GRUB

    Takoma Group, temelleri 1974 yılına dayanan ve ülkemizde kompozit malzemeli imalatın öncülerinden olan Ataman Arsoy’un başlattığı şirketler grubunun bir parçasıdır. Bkz: Recoma Kompozit Sanayi

Üstlendiği uluslararası projeler ile büyük başarılara imza atan şirketler grubumuz, bugün dış ticaret alanında edindiği tecrübeler ile iş ortaklarına uçtan uca ithalat/ihracat desteği sağlamaktadır.

Takoma Group uzmanlığını, bilgi ve birikimini dış ticaret potansiyeli olan ancak bu konuda tecrübesi bulunmayan ya da süreç yönetimi konusunda eksiği bulunan firmalara aktararak milli bir misyonu gerçekleştirmektedir.

En hızlı, en ekonomik ve en başarılı dış ticaret süreci için, A’dan Z’ye hizmet veren Takoma Group, hâkim olduğu birçok coğrafya ve pazarda firmaların ürün ve çözüm ortaklığını üstlenmektedir.

Dış ticaret alanındaki kuralları, riskleri ve beklentileri bilir. Kanunlar ve mevzuat gibi detaylara hâkimdir. Adım adım tüm süreci hızlı ve pratik bir şekilde yönetebilen eksiksiz uzmanlığa sahiptir.

Takoma Group, Türkiye’de bir ilke imza atarak, profesyonel danışmanlık ve koçluk hizmetlerinin ötesinde Dış Ticaret İş Ortaklığı yapmaktadır.

Meselenin bilmekten öte olduğu dış ticarette, tecrübeli bir mentorle aksiyon almak, sayısız avantaj sağlar. Sorunsuz ve avantajlı dış ticaret deneyimi için, Takoma uzmanlığı ile tanışabilirsiniz.

 

TAKOMA GRUB